booking.com
Otel Rezervasyon

Bölge / Ülke / Şehir


Giriş Tarihi


Çıkış Tarihi
Yeni Üye

Üyelik Bilgileri
İletişim Bilgileri
ÖR:(212) 123 45 67

 

 

Üyelik Ücretli Mi?

Sitemize üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Üye olmadan da mağazamızı gezebilirsiniz ancak alış-veriş yapabilmeniz için üye olmanız gereklidir.

Neden Üye Olmalıyım?

Sitemize üye olduğunuzda üyelik ve teslimat adresi gibi bilgileriniz sizin için saklanacağından her siparişiniz sırasında aynı bilgileri tekrar girmek zorunda kalmazsınız.

Üye Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

Sitemize sadece birkaç dakika içinde ücretsiz üye olabilirsiniz. Bunun için sayfalarımızın üst kısmında göreceğiniz "Üyelik" linkine tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir.

Üyelik Bilgilerimi ve Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Üyelik bilgileriniz, e-posta adresiniz, şifreniz gibi bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz, önce "Üye Girişi" linkine tıklayarak giriş yapın, sonra sayfa başlarında isminizin yazdığı linke tıklayın. Gerekli değişiklikleri yapıp kaydedin.

Şifremi Unuttum, Ne yapmalıyım?

Eğer şifrenizi hatırlayamadığınız için üye girişi yapamıyorsanız, "Üye Girişi" sayfasında göreceğiniz "Şifremi Unuttum" linkine tıkladıktan sonra ''e-posta" alanına sitemizde kayıtlı e-posta adresinizi yazıp,"Şifremi Unuttum" a tekrar tıklayınız.

Şifrenizin adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Şifre hatırlatma işleminden sonra lütfen e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Üye Girişi

Daha önceden sitemize üye olduysanız, üyelerimize özel kampanya ve hizmetlerimizden yararlanabilmek için lütfen üye girişi yapınız.