booking.com
Otel Rezervasyon

Bölge / Ülke / Şehir


Giriş Tarihi


Çıkış Tarihi
Hakkımızda

Turizmin buluşma noktası: otelcionline.com

otelcionline.com,  fikir olarak 2005’de, turizm sektöründe uzun yıllar çalışmış, farklı kademelerde sorumluluklar üstlenmiş, üst düzey yönetici olarak çalışma hayatına devam eden  bir “otelci”nin bilgi birikimini meslektaşlarıyla paylaşma isteği üzerine doğdu. 2007 yılının başında sektör ile ilgili pekçok farklı konuyu içeren bir bilgi portalı olarak yayın hayatına başladı. Amacı, kısaca, herhangi bir şekilde turizm sektörü ile ilgisi bulunan bireyleri bir noktada buluşturabilmek.

otelcionline.com ne yapar?

  • Türkiye ve KKTC’de bulunan birçok  otelin tanıtımını yapar, iletişim bilgilerini verir, oteller ile ilgili yapılan yorum ve eleştirileri yayınlar; tesislere, reklamlarını yapabilme olanağı sağlar.
  • Turizm sektöründe faaliyet gösteren; acentaların, tedarikçilerin, ürün ve hizmet sağlayan birçok firmanın iletişim bilgilerini içerir; yeni ürünlerini, hizmetlerini tanıtmalarına olanak verir, reklam ve tanıtım yapabilmelerini sağlar.
  • İş arayanlar ile eleman arayanları buluşturur, isteyenlerin ilan bırakmalarına, kendilerini tanıtmalarına olanak verir;  yurtiçi ve yurtdışından haberdar olduğu çeşitli iş imkanlarının, açık pozisyonların duyurularını yapar.
  • Sektörle ilgili farklı konular hakkında  yazılmış, kaynak olarak başvurulabilecek Türkçe ve İngilizce kitapları gruplandırarak kısaca tanıtır, ilgili sitelere yönlendirerek satınalma işlemini kolaylaştırır.
  • Bilginin paylaşılmasını desteklediği için standardlardan  menülere,  görev tanımlarından  el kitaplarına, istatistiklerden bütçe çalışmalarına gibi çok sayıda faydalı dökümana kolaylıkla ulaşma imkanı sağlar. Aynı zamanda, elindeki bilgi kaynaklarını paylaşmak isteyenler için bir ortam yaratmış olur.
  • Hem “düşüncelerimi paylaşmak istiyorum” diyenlerin, hem de sektöre yıllarını vermiş “üstadların”, duayenlerin yazılarına yer verir, farklı fikirlerin ortaya atılmasına destek olur. 
  • Haberdar olduğu eğitim, seminer, fuar ve kongreler ile ilgili bilgi verir,  firmaların promosyon ve kampanya haberlerini duyurur.
  • Turizm sektörüyle bağlantısı olan farklı konularla ilgili hazırlanmış web sitelerine tek bir başlıktan ulaşma imkanı sağlar.

Pek yakında, daha da fazlası...

Daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın