booking.com
Otel Rezervasyon

Bölge / Ülke / Şehir


Giriş Tarihi


Çıkış Tarihi
Otel Yatırımları

Anemon Amasya | Projeler - 29.04.2013 - 21:15:28
2013 ilkbaharında açılması planlanan Anemon Amasya Otel


  

2013 yılının ilkbaharında açılması planlanan Anemon Amasya Otel, şehir merkezinde bulanmakta olup, 97 deluxe, 1 suit ve 1engelli odası ile toplamda 99 odaya sahip olup, misafirlerinin rahatı düşünülerek hazırlanmıştır.
 

Tüm odalarında mevcut kettle ile ücretsiz çay, kahve ve su servisi, merkezi sistem klima, minibar,çalışma masası,uydu yayınları, 3 seçenekli yastık menüsü ,sabahları ücretsiz gazete servisi ile beklentilerinizin üzerindehizmet vermeyi amaçlıyor.
 

Otel bünyesinde bulunan 250 kişi kapasiteli Restaurant, zengin Anemon kahvaltısı, öğle ve akşam yemekler için ise misafirlerine geniş bir lezzet yelpazesi sunacak. Birbirinden farklı, konforlu 2 toplantı salonu ve 600 kişilik havuz başı ile çeşitli iş ve özel toplantılar, özel davetler ve konferanslar için hazırlanmıştır. Farklı oturma düzenlerine göre ayarlanabilen salonların kapasiteleri de değişik büyüklüklerde, misafirlerimizin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır.
 

Anemon Amasya Otel’de açık yüzme havuzu, sauna, buhar odası, şok duş, dinlenme odası ve masaj hizmetlerinin verildiği ,Anemon gym center bulunacak.