booking.com
Otel Rezervasyon

Bölge / Ülke / Şehir


Giriş Tarihi


Çıkış Tarihi
Otel Yatırımları

Zorlu Center | Projeler - 25.04.2012 - 10:55:15
Şehrin tam kalbinde lüks ve konforun benzersiz buluşması... 

         

          

 

         

http://zorlucenter.com/#/tr/zorlu-center

Boğaz Keyfine Keyif Katan Kişiye Özel Hizmet

Şehrin tam kalbinde lüks ve konforun benzersiz buluşması...

1887’de Raffles Hotel Singapur’un açılışına dayanan efsanevi, kişiye özel ve premium servis anlayışıyla Raffles İstanbul Zorlu Center; iş, finans, eğlence ve sanat dünyasının üç önemli merkezi Maslak, Şişli ve Taksim’in ortasında, eşsiz Boğaz manzarasıyla premium lüks hizmet anlayışını hayata geçiriyor.

Birbirinden eşsiz lezzetlerin buluştuğu dünyaca ünlü restoranları, kişiye özel hizmet görevlisi (butler), 3.000 m2’lik benzersiz SPA’sıyla Raffles İstanbul Zorlu Center sofistike bir yaklaşımın ürünü...

Condé Nast Traveler ve Travel & Leisure’ın ödüllerinin sahibi olan ve kişiselleştirilmiş hizmet anlayışıyla İstanbul’da lüks kavramını adeta yeniden tanımlayacak olan Raffles İstanbul Zorlu Center’da 136’sı standart, 47’si süit ve 1 tanesi de Presidential Suite olmak üzeretoplam 184 oda yer alacak. İstanbul’un eşsiz güzelliğinin doyasıya yaşanması için odaların büyüklüğü ortalamanın üzerinde tutulan Raffles’ta standart odalar 60 m2, süitlerse 333 m2’ye varan büyüklüklerde. Raffles İstanbul Zorlu Center’da ayrıca 1.200 kişilik balo salonu, 2 gurme restoran, bar, açık ve kapalı yüzme havuzu ve helikopter pisti bulunuyor.

 
 
 


Daha Büyük Görüntüle